Hakkımızda

Julia Domna'dan seçkin avantajlar

Avantajlar

lezzetli tat

Farkı hemen hissedeceksiniz. Julia Domna'da en küçük ayrıntılara dahi özen gösterilir, böylece harika ve eşsiz tatlıların tadını çıkarabilirsiniz.

MAKUL FİYAT

Ürünün tazeliği ve lezzeti korunurken aynı zamanda fiyatlar, her zaman müşteriye uygun olacak şekilde güncellenir.

KALİTELİ AMBALAJ

Kalite ve lezzet, farklı ebat ve boyutlardaki zarif olduğu gibi benzersiz lüks ambalajlarda sunulur.

Merhaba

Kalpten üretilen Arap tatlıları

"Julia Domna" tatlı sektörinde altın gibi bir markadır. En kaliteli ve lezetli Arap tatlıları olan "Julia Domna" çeşitleri, en iyi tatlılarının lezzetini ortaya koymak ve özellikle seçici, farklı lezzetleri denemeyi seven gurme müşteriler için üretilmiştir. Üretime İstanbul’dan başlamış olup tüm dünyaya hizmet vermekteyiz.

Hakkımızda

HakkımızdaHakkımızda

"JuliaDomna" tatlı sektörinde altın gibi bir markadır. En kaliteli ve lezetli Arap tatlıları olan "JuliaDomna" çeşitleri, en iyi tatlılarının lezzetini ortaya koymak ve özellikle seçici, farklı lezzetleri denemeyi seven gurme müşteriler için üretilmiştir.

Üretime İstanbul’dan başlamış olup tüm dünyaya hizmet vermeyekteyiz ve başarımıza ortak olan müşterilerimizi memnun etmek için çalışmaktayız.

"JuliaDomna" markası, 32'den fazla dağıtım aracıyla, teknik ve idari alanda uzman bir personel ekibi tarafından tüm dünyaya tanıtıldı.

Zeyna Unlu Mamüller, müşterilerine hizmet verdiği süre boyunca çalışanları ve müşterileri ile ilişkilerinde etik ilke ve değerleri gözetmiştir.